Trwa rekrutacja do projektu „Kształcąc nowocześnie równamy szanse”! Poniżej możecie zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem rekrutacji. Nie przegap szansy! Przestrzegaj terminów zgłoszeń! Uważnie przeczytaj i …działaj!

Informacje dla uczniów chcących przystąpić do projektu

1. Przejrzyj dokładnie listy grup projektowych (w załącznikach 1-10).

2. Sprawdź na planie zajęć (w załączniku) w jakich dniach i godzinach będą odbywały się zajęcia grup, do których zostałeś/aś zakwalifikowany/a.

3. Wydrukuj deklarację uczestnictwa w projekcie (w załączniku) i dokładnie ją wypełnij. Wypełnij tyle deklaracji do ilu grup zostałeś/aś zakwalifikowany/a i w których decydujesz się uczestniczyć.

4. Wypełnione deklaracje do 21. września br. (środa) dostarcz do sekretariatu szkoły. Nie zapomnij! Jeżeli w tym terminie nie dostarczysz deklaracji będzie to znaczyło, że rezygnujesz z udziału w zajęciach, do których zostałeś/aś zakwalifikowany/a i na Twoje miejsce wejdzie ktoś z listy rezerwowej!

5. Jeżeli znalazłeś/aś się na liście rezerwowej nie trać nadziei! Po 21 września będzie jeszcze szansa dostania się do tych grup, w których będą wolne miejsca.

6. Uczniowie klas pierwszych gimnazjum składają deklaracje na zajęcia z pływania u nauczycieli wychowania fizycznego!